اخبار

215 نفر از مددجویان سرپرست خانوار راهی مشهد مقدس شدند

215 نفر از مددجویان سرپرست خانوار راهی مشهد مقدس شدند
215 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان در قالب طرح شوق زیارت در شش‌ماهه نخست امسال رهسپار حرم رضوی شدند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گزارشی از اعزام مددجویان به مشهد مقدس از ابتدای سال جاری را ارائه داد.
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه اعزام مددجویان تحت حمایت به سفرهای زیارتی زمینه تقویت ارزش‌ها و باورهای دینی رابین خانواده‌های مددجویان فراهم می‌کند و موجب ارتقاء سطح فرهنگی و مذهبی آن‌ها می‌شود، گفت: 215 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان در قالب طرح شوق زیارت در شش‌ماهه نخست امسال به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام‌شده‌اند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه این مددجویان ساکن مناطق محروم و حاشیه‌نشین شهرستان هستند، گفت: این تعداد از مددجویان زیارت اولی در قالب طرح شوق زیارت به مشهدالرضا (ع) اعزام‌شده‌اند.
بهرامی خشنود با یادآوری اینکه طرح شوق زیارت از طرح‌های مشارکتی این نهاد به شمار می‌رود که باهدف اعزام مددجویان و نیازمندان به سفرهای زیارتی با کمک خیران و نیکوکاران اجرا می‌شود، افزود: مددجویان اعزام‌شده به بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) با کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده در طرح شوق زیارت راهی این سفر معنوی شده‌اند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک با اشاره به اینکه مددجویان تحت حمایت این نهاد باهدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی به سفرهای معنوی و سیاحتی اعزام می‌شوند، گفت: 750 نفر از مددجویان که تابه‌حال به مشهد مشرف نشده‌اند منتظر کمک خیران برای اعزام به مشهد می‌باشند.
انتهای پیام

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۷
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۷۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید