اخبار

تفقد و دلجویی فرماندار از خانواده‌های تحت حمایت منطقه یک همدان

تفقد و دلجویی فرماندار از خانواده‌های تحت حمایت منطقه یک همدان
رئیس کمیته امداد منطقه یک و فرماندار شهرستان همدان از خانواده‌های تحت حمایت تفقد و دلجویی به عمل‌آورده و یک جلد کلام‌الله مجید، 200 هزار تومان وجه نقد و 100 هزار تومان سبد کالا به خانواده‌ها هدیه کرده‌اند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گزارشی از بازدید مسئولان از منازل مددجویان ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه مسئولان و خیران باهدف تفقد و دلجویی از خانواده‌های مددجو در طی سال از خانواده‌های نیازمند سرکشی به عمل می‌آورند، گفت: مسئولان و خیران با حضور در خانواده‌های تحت حمایت با مشکلات موجود در این خانواده‌ها آشنا شده و همت لازم برای ادای مسئولیت اجتماعی مدیران و آحاد مختلف جامعه در قبال نیازمندان شکل می‌گیرد.
وی ادامه داد: امیدواریم با مشارکت مطلوب خیران و مسئولان در طول سال در این طرح، زمینه خدمت‌رسانی مؤثر و هدفمند به جامعه هدف این نهاد فراهم شود.
علی تعالی، فرماندار شهرستان همدان در این بازدیدها از خدمات کمیته امداد تقدیر و تشکر به عمل آورد و گفت: خدمات کمیته امداد در این سال‌ها قابل‌تقدیر است که با حمایت‌هایش نیازمندان بسیاری را به خودکفایی رسانده و از چرخه حمایتی خارج کرده است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان در پایان بیان کرد: در بازدید یک جلد کلام‌الله مجید، 200 هزار تومان وجه نقد و 100 هزار تومان سبد کالا نیز به خانواده‌ها اهدا شد.
انتهای پیام

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۸
کد خبر : ۷۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید