اخبار

ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به 110 مددجوی اسدآبادی

ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به 110 مددجوی اسدآبادی
یک میلیارد و 850 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در هفت‌ماهه سال 97 به 110 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اسدآباد پرداخت شده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با کارکنان کمیته امداد شهرستان اسدآباد دیدار کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نایبی صفا، رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد بابیان اینکه تقویت کمیته امداد تقویت نظام و انقلاب است، گفت: در هفت‌ماهه سال 97 یک میلیارد و 850 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 110 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اسدآباد پرداخت‌شده است.
نایبی صفا از افزایش 30 درصدی کمک‌های مردمی به این نهاد خبر داد و افزود: این امر نشان از اعتماد مردم نوع‌دوست اسدآباد به کمیته امداد دارد که باعث افتخار و سربلندی این نهاد است.
رنجبر زاده در این دیدار، کمیته امداد را یک یادگار باارزش از امام خمینی (ره) دانست و افزود: خدمات این نهاد در سطح کشور گسترده و وسیع است و تمام مسئولان قدردان این زحمات و تلاش‌ها هستند.
وی بابیان اینکه در جنگ اقتصادی نابرابر با دشمنان قسم‌خورده نظام و اسلام قرار داریم، گفت: تمام تلاش دولت و مجلس بر تقویت این نهاد است چراکه معتقدیم نیازهای نیازمندان از کانال این نهاد به سهولت مرتفع می‌شود.
انتهای پیام

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر : ۸۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید