اخبار

935 دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان

935 دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان
935 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک استان همدان قرار دارند که دو هزار و 730 نفر حامی از فرزندان تحت حمایت این نهاد حمایت می‌کنند و 830 نفر از حامیان خیر در ماه مبارک رمضان به این نهاد مقدس پیوسته‌اند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک استان همدان گزارشی از مددجویان تحت حمایت ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 935 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک استان همدان قرار دارند که دو هزار و 730 نفر حامی از فرزندان تحت حمایت این نهاد حمایت می‌کنند و 830 نفر از حامیان خیر در ماه مبارک رمضان به این نهاد مقدس پیوسته‌اند.
 رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه حدود 411 میلیون تومان در جشن عاطفه‌های سال 97 جمع‌آوری‌شده است، گفت: 327 میلیون تومان از کمک‌ها به‌صورت کالا و 83 میلیون تومان به‌صورت نقدی بوده است.
بهرامی خشنود بیان کرد: جشن عاطفه‌ها در مرحله اول 23 و 24 شهریورماه در پایگاه‌ها و میعادگاه نماز جمعه و مرحله دوم در 11 مهرماه در مدارس برگزارشده است.
وی در ادامه بابیان این مطلب که امروز نیازمندان چشم‌به‌راه دست‌های نوازشگری هستند که همواره به بهانه‌ای مهربانی رابین خود وهم نوع خود تقسیم کند، گفت: در حال حاضر 83 یتیم فاقد مسکن تحت حمایت این نهاد قرار دارد که امیدواریم با مشارکت و همراهی خیران این خانواده‌ها صاحب مسکن شوند.
انتهای پیام

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۱۱۳
کد خبر : ۸۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید