اخبار

حمایت کمیته امداد از 1745 خانوار فامنینی

حمایت کمیته امداد از 1745 خانوار فامنینی
سه هزار و 271 نفر در قالب هزار و 745 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فامنین قرار دارند که 13 درصد کل خانواده‌های این شهرستان را تشکیل می‌دهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از کمیته امداد شهرستان فامنین بازدید به عمل آورد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی فرهاد لویی، رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: امیر خجسته، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به‌منظور پیگیری مشکلات و چالش‌های موجود از کمیته امداد شهرستان فامنین بازدید به عمل آورد و در کمیسیون حمایت و بازدید از واحدهای مختلف کمیته امداد حضور پیدا کرد.
خجسته با تشکر از کارکنان کمیته امداد شهرستان فامنین، گفت: زمان ارائه درخواست مددجو و رسیدگی به آن حداقل بوده و مراجعین از کمیته امداد فامنین رضایت خاطر دارند.
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین در ادامه گفت: سه هزار و 271 نفر در قالب هزار و 745 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فامنین قرار دارند که 13 درصد کل خانواده‌های این شهرستان را تشکیل می‌دهند.
فرهاد لویی با اشاره به اینکه خانواده‌های تحت حمایت در 50 روستای شهرستان فامنین سکونت دارند، گفت: از تمام خدمات این نهاد شامل مستمری کمک‌هزینه‌های مسکن، جهیزیه، درمان، فرهنگی و وام اشتغال و کارگشایی بهره‌مند هستند.
وی ادامه داد: 800 زن سرپرست خانوار و 400 دانش‌آموز و دانشجو نیز تحت حمایت این نهاد قرار دارند و از خدمات خاص این نهاد استفاده می‌کنند.
انتهای پیام

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱
تعداد بازدید : ۱۳۷
کد خبر : ۹۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید