اخبار

افتتاح اولین طرح تجمعی در فامنین

افتتاح اولین طرح تجمعی در فامنین
اولین طرح تجمعی در روستای سراوک که درزمینهٔ تولید و فروش پوشاک زنانه و بچه‌گانه افتتاح می‌شود و در این زمینه 35 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.

اولین طرح تجمعی درزمینهٔ تولید پوشاک زنانه و بچه‌گانه در روستای سراوک شهرستان فامنین با حضور معاون فرماندار، شهردار فامنین و معاون اشتغال کمیته امداد استان همدان افتتاح شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی فرهاد لویی رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین بابیان اینکه اشتغال مددجویان از اهداف راهبردی کمیته امداد شهرستان فامنین برای رسیدن به توانمندی مددجویان است، گفت: در شش‌ماهه اول سال جاری 69 طرح اشتغال در شهرستان فامنین اجراشده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: برای راه‌اندازی 69 طرح اشتغال پایدار،  یک میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان ارائه‌شده است.
وی با اشاره به این مطلب طرح تجمعی در روستای سراوک اولین طرح تجمعی است که درزمینهٔ تولید و فروش پوشاک زنانه و بچه‌گانه افتتاح می‌شود، ادامه داد: در این زمینه 35 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.
فرهاد لویی بابیان اینکه این طرح برای سه نفر به‌طور مستقیم و دائم ایجاد اشتغال کرده است، گفت: مهارت‌آموزی نیز از فعالیت‌های مهم و اولویت‌دار بخش اشتغال و خودکفایی این نهاد است و در شش ماه گذشته 36 نفر در دوره‌های مهارت‌آموزی بلندمدت شرکت کرده‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: دوره‌های مهارت‌آموزی در رشته‌های قالیبافی، خیاطی، آرایشگری و ICDL درجه 2 بوده است و مددجویان شرکت‌کننده موفق به دریافت گواهی مهارت از سازمان فنی‌وحرفه‌ای شده‌اند و در این زمینه 15 میلیون تومان هزینه شده است.
وی در پایان یادآور شد که در سال 96 شهرستان فامنین با جذب دو میلیارد و 500 میلیون تومان 102 درصد رشد داشته است و از منابع تبصره 16 قانون بودجه به‌عنوان شهرستان برتر استان همدان شناخته شد.
انتهای پیام

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰
تعداد بازدید : ۱۱۶
کد خبر : ۹۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید