اخبار

برگزاری دوره‌های آموزشی برای نوعروسان ملایری

برگزاری دوره‌های آموزشی برای نوعروسان ملایری
سه دوره کلاس آموزشی با سرفصل‌های سبک زندگی دینی، مهارت‌های همسرداری از منظر اسلام، بهداشت باروری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با بهره‌گیری از اساتید مجرب سطح شهرستان برای نوعروسان مشمول دریافت جهیزیه برگزارشده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گزارشی از خدمات فرهنگی ارائه‌شده به مددجویان ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر بیان کرد: واحد فرهنگی کمیته امداد شهرستان ملایر برای عملیاتی نمودن اهداف مندرج در اساسنامه و سیاست‌های فرهنگی، با توجه به نیازهای مددجویان موردحمایت، به‌ویژه نوجوانان و جوانان و برای توانمندسازی فکری و شکوفایی استعدادهای آن‌ها و همچنین تقویت رشد ایمانی و اعتقادی مخاطبان، هرساله اقدام به ارائه خدمات فرهنگی و تربیتی به‌صورت فراگیر و هدفمند می‌نماید..
وی ادامه داد: کمیته امداد شهرستان ملایر از ابتدای سال 97 برای نوعروسان مشمول دریافت جهیزیه، سه دوره کلاس آموزشی با سرفصل‌های سبک زندگی دینی، مهارت‌های همسرداری از منظر اسلام، بهداشت باروری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با بهره‌گیری از اساتید مجرب سطح شهرستان برگزار نموده است.
کرمی مقدم با اشاره به اینکه 127 نوعروس تاکنون از کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شده‌اند، بیان کرد: نوعروسان پس از شرکت در دوره‌های آموزشی، جهیزیه دریافت نموده و از حمایت خارج می‌شوند.
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر همچنین یادآوری کرد که شهرستان ملایر تاکنون 101 مورد جهیزیه با هزینه‌ای بالغ‌بر 400 میلیون تومان به نوعروسان در سال جاری پرداخت‌نموده است.
انتهای پیام

۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۹۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید