اخبار

پرداخت دو میلیارد و 784 میلیون تومان مستمری به مددجویان شهرستان رزن

پرداخت دو میلیارد و 784 میلیون تومان مستمری به مددجویان شهرستان رزن
سه هزار و 645 نفر (پنج درصد جمعیت شهرستان) در قالب دو هزار و 146 خانوار (10 درصد خانوارهای شهرستان) تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رزن قرار دارند.

جلسه‌ای با حضور مدیرکل کمیته امداد استان همدان و نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: سه هزار و 645 نفر (پنج درصد جمعیت شهرستان) در قالب دو هزار و 146 خانوار (10 درصد خانوارهای شهرستان) تحت حمایت این نهاد قرار دارند.
وی در ادامه بابیان اینکه 80 روستای شهرستان رزن تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت: 98 درصد روستاهای این شهرستان را تشکیل می‌دهد.
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن بابیان اینکه دو میلیارد و 784 میلیون تومان مستمری نقدی به مددجویان عادی و طرح در هفت‌ماهه نخست امسال پرداخت‌شده است، گفت: این مبلغ به‌حساب دو هزار و 146 مددجو واریزشده است.
جعفری همچنین ادامه داد: 75 میلیون و 533 هزار تومان نیز کمک‌های موردی نقدی و کالایی به مددجویان و غیر مددجویان از ابتدای سال پرداخت‌شده است.
لطفی، نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه از خدمات و تلاش‌های کمیته امداد تقدیر و تشکر به عمل آورد و قول مساعدت برای پیگیری مشکلات خانواده‌های تحت حمایت این شهرستان را داد و از منزل مسکونی سه خانواده دارای مشکل درمانی بازدید به عمل آورد و مبلغ یک‌میلیون و 500 هزار تومان و یک دستگاه ماشین لباسشویی به این خانواده‌ها کمک کرد.

۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۱۷۱
کد خبر : ۹۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید