اخبار

حضور 200 نفر از بانوان سرپرست خانوار در همایش پدافند غیرعامل

حضور 200 نفر از بانوان سرپرست خانوار در همایش پدافند غیرعامل
کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران بدون استفاده از اقدامات نظامی و صرفاً با بهره‌گیری از فعالیت‌های غیرنظامی، فنی و مدیریتی از مطالب عنوان‌شده در همایش پدافند غیرعامل بوده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک استان همدان گزارشی از همایش برگزارشده با حضور زنان سرپرست خانوار ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه همایشی بانوان پدافند غیرعامل در جلسه هیئت قمر بنی‌هاشم (ع) منطقه یک همدان برگزار شد، گفت: این جلسه با حضور اساتید مجرب حوزه علمیه و دانشگاه و با حضور 200 نفر از بانوان سرپرست خانوار برگزار شد.
رضایی دهقان از اساتید حوزه علمیه و دانشگاه گفت: پدافند غیرعامل به معنای کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران بدون استفاده از اقدامات نظامی و صرفاً با بهره‌گیری از فعالیت‌های غیرنظامی، فنی و مدیریتی است و همچنین شامل تفرقه، جابجایی، فریب و تخریب سازه‌های امن نیز است.
سرهنگ پاسدار گلپریان در این جلسه گفت: پدافند غیرعامل نوعی دفاع غیرنظامی است که به جنگ‌افزار نیازی ندارد و خسارات مالی و تجهیزات را به حداقل رسانده است اما تلفات روحی و روانی بسیاری دارد.
در پایان جلسه نیز جعفر روشن سرشت، رئیس اداره نظارت بازرسی کمیته امداد استان همدان مواردی را پیرامون اخلاق متقین گفت که بسیار موردتوجه بانوان سرپرست خانوار قرار گرفت.
انتهای پیام

۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۹۸
کد خبر : ۹۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید