دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۰۶
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۵۷۲۵۹
گزارشگر : ۶۷

کلید 10 واحد مسکونی به مددجویان تویسرکان اهدا شد

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۰۶

بیش از 303 میلیون تومان اعتبار برای ساخت 10 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تویسرکان اختصاص یافته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گزارشی از عملکرد این نهاد در بخش مسکن مددجویی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مرادی،  رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان ،با بیان اینکه یکی از اقداماتی که کمیته امداد برای حمایت از مددجویان انجام می دهد، تهیه مسکن مناسب است، گفت: بیش از 303 میلیون تومان اعتبار برای ساخت 10 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تویسرکان اختصاص یافته است که کلید این واحدها به مددجویان اهدا شد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد با بررسی‌ واحدهای مسکونی مددجویان اقدام به تعمیر، ساخت وخرید مسکن مددجویی می کند، ادامه داد: تامین مسکن مناسب با هدف توانمند سازی و خودکفایی مددجویان انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان تاکید کرد: هم اکنون یکی از مهم‌ترین مشکلات مددجویان تحت حمایت داشتن مسکن مقاوم است که کمیته امداد با ساخت و تعمیر این واحدهای مشکل آنها را برطرف می کند.

مرادی با بیان اینکه کمیته امداد شهرستان تویسرکان علاوه بر این ساخت و تعمیر سرویس‌های بهداشتی، حمام و آشپزخانه را برای مددجویان تحت حمایت انجام می دهد، گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 25 میلیون تومان برای یک واحد و بیش از 278 میلیون تومان برای 9 واحد دیگر هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: سقف کمک هزینه خرید و نوسازی مسکن برای مددجویان تحت حمایت ساکن در روستاها ۱۰۰میلیون ریال و برای مددجویان شهری ۲۰۰ میلیون ریال است.

وی با اشاره به اینکه خدمات امداد در کمک به محرومان بارز و شفاف است، گفت: کمیته امداد در فقر زدایی همواره عملکرد خوبی از خود نشان داده و بازوی توانمندی برای نظام بوده است.

مرادی با بیان اینکه کمک به محرومان یک وظیفه همگانی است، عنوان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی و مردم خیر باید درکنار کمیته امداد  در رفع فقر و محرومیت از چهره جامعه تلاش کنند.

 انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۷۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید