دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۱:۵۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۵۷۲۶۳
گزارشگر : ۶۷

نذورات قربانی در رزن از مرز 41 میلیون تومان گذشت

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۵۱

نذورات عید قربان در شهرستان رزن به 41 میلیون و526 هزار تومان رسید.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گزارشی از اهدای نذورات مردم در روز عید سعید قربان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن با اشاره به اینکه کمیته امداد امسال نیز نذورات قربانی نیکوکاران را در روز عید قربان دریافت و میان نیازمندان توزیع کرد، گفت: امسال برای دومین سال پیاپی با برنامه‌ ریزی‌های انجام شده تمام مساجد، مراکز نیکوکاری، دفاتر اصلی کمیته امداد در سراسر کشور و میادین عرضه و ذبح گوسفند شناسایی و از سوی این نهاد به عنوان پایگاه‌های جذب نذورات مردمی در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: مجموع پایگاه های در نظر گرفته شده 17 پایگاه در نقاط مختلف شهرستان بود تا نیکوکاران بتوانند کمک های خود را به راحتی به نیازمندان اهدا کنند.

جعفری اعلام کرد: تاکنون بیش از 41 میلیون و526 هزار تومان نذورات قربانی مردم دریافت و به سرعت در میان نیازمندان توزیع شده است البته اهدای نذورات از سوی مردم خیر و نیکوکار ادامه دارد. سال گذشته رقم نذورات اهدایی  بیش از 18 میلیون تومان بود.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن با بیان اینکه امسال اولویت اعطای نذوارت قربانی با سالمندان، زنان سرپرست خانوار، کودکان یتیم و فرزندان محسنین و خانوارهای دارای بیمار صعب العلاج است گفت: با توجه به نبود امکانات برای نگهداشت گوشت قربانی، پس از نیازسنجی اولیه خانوارهای نیازمند برای توزیع سریع این نذورات شناسایی شدند.

وی یادآورشد: با توجه به در پیش بودن عید سعید غدیر، مراکز مختلف کمیته امداد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت هدایا و نذورات مردم نیکوکار هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید