دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۵۷۴۲۴
گزارشگر : ۶۷

اختصاص 8 میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال مددجویان همدان

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۱۰

937 فرصت شغلی زودبازده از ابتدای سال ۹۶ تاکنون برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان همدان ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گزارشی از عملکرد وام های اشتغال و خودکفایی پرداخت شده این نهاد در سال گذشته و سال جاری به مددجویان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه این استان طی سال گذشته کارنامه درخشانی در بخش جذب اعتبارات به منظور اجرای طرح های شغلی پایدار برای مددجویان به دست آورد گفت: این مهم با همکاری بانک های عامل و دیگردستگاه های اجرایی در استان ممکن شده است.

عابدی با اشاره به اینکه 937 فرصت شغلی زودبازده از ابتدای سال ۹۶ تاکنون برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان همدان ایجاد شده است افزود: هشت میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه طی پنج ماهه امسال برای ایجاد فرصت های شغلی در اختیار مددجویان  همدانی قرار گرفته است.

وی با یادآوری اینکه در سال گذشته سه هزار و 264 فرصت شغلی با اعتبار 32 میلیارد تومان برای مددجویان کمیته امداد استان همدان ایجاد شده است، گفت: این میزان اعتبار گامی بلند برای کاهش نرخ بیکاری در منطقه به حساب می آید.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان بیان کرد:  هرچند طرح های اشتغال مددجویی با میزان تسهیلات پایین  اجرا می شود اما این طرح ها بیشترین کارآیی و پایداری را در مقایسه با طرح های اجرایی از سوی دیگر  سازمان‌ها و نهادها دارد.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۲۲۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید