دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۰۸:۰۶
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۲۸۰۹
گزارشگر : ۹۶

ارائه بیش از 7 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان همدانی

(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۰۶

کمیته امداد استان همدان با پرداخت هفت میلیارد و 259 میلیون تومان 433 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه اول سال جاری ایجاد کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گزارشی از عملکرد این حوزه در سه‌ماهه اول سال جاری ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال، نظارت بر طرح‌های اجراشده، برگزاری دوره‌های آموزشی و کاریابی برای مددجویان از فعالیت‌های این حوزه است، گفت: 433 مورد فرصت شغلی با پرداخت هفت میلیارد و 259 میلیون تومان تسهیلات برای مددجویان همدانی در سه‌ماهه اول سال جاری ایجادشده است.

وی ادامه داد: 121 مورد از طرح‌های اشتغال ایجادشده با مبلغ یک میلیارد و 523 میلیون تومان از منابع داخلی و 312 طرح با هزینه پنج میلیارد و 706 میلیون تومان از منابع بانکی پرداخت‌شده است.

عابدی با اشاره به اینکه بیشترین فرصت‌های شغلی مددجویان با 254 شغل درزمینهٔ تولید و 179 مورد شغل درزمینهٔ خدمات بوده است، ادامه داد: از ابتدای سال 13 هزار و 745 مورد نظارت توسط کارشناسان کمیته امداد از طرح‌ها صورت گرفته، که موجب پایداری و انسجام قبل، حین و بعد از دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی در طرح‌ها شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه 135 میلیارد تومان تسهیلات در سال 97 به خودکفایی و اشتغال مددجویان تخصیص داده‌شده است، گفت: 151 مورد از اشتغال ایجادشده در شهرها و 282 مورد در روستاها بوده است

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۸۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید