دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۴۱۹۶
گزارشگر : ۹۶

آرزوهایی که با کمک قلب‌های سخاوتمند برآورده می‌شود

(دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۴:۰۱

17 یتیم و فرزند محسنین که در آرزوی داشتن دوچرخه به سر می‌بردند، با کمک خیران نیکوکار به آرزوی خود رسیده‌اند.

آقا حسین نجفی، کارشناس ایتام کمیته امداد شهرستان بهار گزارشی از کمک‌های ارائه‌شده به ایتام و فرزندان محسنین این نهاد در سال 97 را ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کودکان امیدوارند، امید به فرداهای روشن و چشم‌به‌راه قلبی مهربان که روزنه‌های نور را در دل تاریکی نقش می‌زند، باهمت خیران 17 یتیم و فرزند محسنین که در آرزوی داشتن دوچرخه به سر می‌بردند، در سال جاری به آرزوی خود رسیده‌اند.
دست یک دانش‌آموز بی‌بضاعت را که فشردی لبخند حضرت علی(ع) را لمس می‌کنی، همه ما باید بتوانیم با مهربانی‌هایمان کمک کنیم تا کودکان نیازمند نشسته در انتظار شروع سال تحصیلی، با دستان پر مانند سایر همکلاسی‌های خود راهی مدرسه شوند.
مهندس معصومی، از خیران تهرانی که پنج سال است از ایتام و فرزندان محسنین شهرستان بهار حمایت می‌کند، در سال جاری برای 340 نفر از این فرزندان با هزینه 62 میلیون تومان لوازم‌التحریر تهیه‌کرده و به دست این کودکان رسانده است.
وزارت نفت نیز که تمامی کارکنان آن از حامیان کمیته امداد می‌باشند، در سال جاری 30 میلیون تومان برای ساخت مسکن ایتام و فرزندان محسنین به کمیته امداد شهرستان بهار کمک کرده است.
انتهای خبر

تعداد بازدید : ۲۶۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید