دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۳ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۴۲۱۰
گزارشگر : ۹۶

1400 مادر و دختر مددجو میهمان کمیته امداد همدان بودند

(سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۵۴

هفت دوره اردوی آموزشی، تربیتی برای مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد استان‌های اصفهان، البرز، قزوین، گلستان، سمنان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری در تابستان امسال در همدان برگزارشده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گزارشی از خدمات ارائه‌شده به سایر استان‌ها در تابستان سال 97 ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی‌اکبر مرادی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه در فصل تابستان سال جاری هفت دوره اردوی آموزشی، تربیتی ویژه خانواده‌های تحت حمایت برگزارشده است، گفت: این اردوها باهدف ایجاد روحیه سالم و ارتقاء سطح علمی، فرهنگی و تربیتی خانواده‌ها برگزارشده است.
مرادی گفت: در دورهای برگزارشده برنامه‌های آموزشی شامل آشنایی با فضای مجازی، احکام، تقویت باورهای دینی، سبک زندگی دینی، حجاب از دیدگاه قرآن، مهارت فرزند پروری، مسابقات مختلف ورزشی و همدان گردی نیز در دستور کار قرار داشت که افراد شرکت‌کننده در اردوها طی حضور در اردوگاه فجر از برنامه‌های متنوع نیز بهره‌مند شدند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان افزود: برای این اردوها که برای هزار و 400 نفر از مادران و دختران تحت حمایت برگزارشده است، 175 میلیون تومان هزینه شده است.
وی در پایان با اشاره به اینکه میهمانان شرکت‌کننده، مادران و دختران تحت حمایت از استان‌های اصفهان، البرز، قزوین، گلستان، سمنان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری بوده‌اند، گفت: در اردوگاه فجر وابسته به کمیته امداد به مدت چهار روز حضور داشتند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید