دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۸ مهر ۱۳۹۷ / ۱۴:۲۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۴۲۹۷
گزارشگر : ۹۶

برگزاری جشن عاطفه‌ها در 1260 مدرسه استان همدان

(یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷) ۱۴:۲۳

در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها دو هزار پاکت در هزار 260 مدرسه استان همدان برای جمع‌آوری کمک‌های خیران در 11 مهرماه سال 97 توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان، گزارشی از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه امسال مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در هزار و 260 مدرسه در استان همدان برگزار می‌شود، گفت: دو هزار پاکت در این مدارس برای جمع‌آوری کمک‌های خیران توزیع‌شده است.
وی با اشاره به اینکه در مرحله اول جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 503 میلیون تومان جمع‌آوری شد، ادامه داد: با توجه به اولویت دانش آموزان در مرحله اول قبل از شروع سال تحصیلی کمک‌ها در بین دانش آموزان تحت حمایت و نیازمندان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان همچنین بابیان این مطلب که در سال گذشته دو میلیارد و 83 میلیون تومان کمک جمع‌آوری شد، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال نیز کمک‌ها به دو میلیارد و 300 میلیون تومان افزایش یابد.
ترکمانه بابیان اینکه در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس، بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود، گفت: کمک‌ها در اختیار آموزش‌وپرورش قرار می‌گیرد و در بین مدارسی که دارای دانش‌آموز نیازمند است توزیع می‌گردد.
انتهای پیام

(آلبوم مرتبط)

تعداد بازدید : ۱۸۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید