دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۴۳۴۴
گزارشگر : ۹۶

آزادی 5 زندانی جرائم غیر عمد با کمک کمیته امداد همدان

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۲:۱۵

پنج زندانی جرائم غیر عمد با کمک کمیته امداد استان همدان در سال 97 با پرداخت بیش از 63 میلیون تومان آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گزارشی از خدمات ارائه‌شده به خانواده‌های زندانی و آزادی زندانیان ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه پنج زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای سال 97 با کمک کمیته امداد آزادشده‌اند، گفت: هزینه آزادی این زندانیان بیش از 63 میلیون تومان بوده است که با کمک خیران و منابع کمیته امداد پرداخت‌شده است.
بحیرایی بابیان اینکه 875 خانواده زندانی تحت حمایت کمیته امداد استان همدان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره می‌برند، گفت: خدمات درمانی و تحصیلی، وام‌های کارگشایی و اشتغال، کمک‌معیشت، خدمات تعمیرات مسکن و طرح محسنین نیز تا زمان آزادی سرپرست خانوار از زندان به این خانواده‌ها تعلق می‌گیرد.
وی ادامه داد: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و اداره کل زندان‌های استان باهدف استقرار عدالت، سازمان‌دهی نظام حمایتی و اجتماعی، انسجام و اثربخشی کنترل آسیب‌های اجتماعی و تقویت بنیان خانواده‌های نیازمند تحت حمایت و گسترش خدمات مددکاری بسته‌شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان همچنین گفت: پس از آزادی زندانیان در صورت نیازمندی خانواده در یک دوره شش‌ماهه تحت حمایت کمیته امداد قرار می‌گیرد و خدماتی مانند، وام اشتغال به سرپرست خانوار در صورت عدم اعتیاد، جهیزیه موردی و وام کارگشایی تعلق می‌گیرد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید