دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۷ / ۱۴:۱۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۴۴۲۸
گزارشگر : ۹۶

475 عروس و داماد مددجوی همدانی راهی خانه بخت شدند

(یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷) ۱۴:۱۱

438 نوعروس و 37 داماد مددجو با دریافت جهیزیه و هدیه ازدواج از کمیته امداد استان همدان در 6 ماهه نخست سال جاری زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گزارشی از خدمات ارائه‌شده به مددجویان در صف دریافت جهیزیه ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 438 نوعروس و 37 داماد مددجو با دریافت جهیزیه و هدیه ازدواج از کمیته امداد استان همدان زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
 معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه چهار میلیارد و 367 میلیون تومان برای این طرح در نظر گرفته‌شده است، گفت: این مبلغ از اعتبارات دولتی و صدقات جمع‌آوری‌شده پرداخت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کمک‌هزینه خرید جهیزیه برای هر نوعروس تحت حمایت چهار میلیون تومان و هدیه ازدواج برای پسران، یک‌میلیون و 500 هزار تومان است، گفت: کمک‌هزینه جهیزیه برای افراد نیازمند غیر تحت حمایت نیز دو میلیون تومان است.
بحیرایی ادامه داد: جهیزیه به‌صورت نقدی و بلاعوض است و در حال حاضر 105 نوعروس پشت نوبت این طرح قرار دارند که امیدواریم باهمت خیران این عزیزان نیز راهی خانه بخت شوند وزندگی مشترک خود، این سنت فرخنده را آغاز کنند.
 معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان در پایان گفت: در 6 ماهه سال گذشته نیز یک میلیارد و 417 میلیون تومان در قالب 523 مورد جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان و نیازمندان پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید