دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۴۹
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۴۵۱۱
گزارشگر : ۹۶

معافیت 35 سرباز مددجوی همدانی

(چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۴۹

55 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان همدان در شش‌ماهه نخست امسال از تسهیلات نظام‌وظیفه بهره‌مند شده‌اند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان گزارشی از تسهیلات خدمت نظام‌وظیفه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این استان در شش‌ماهه نخست سال 97 ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم یارمحمدی، قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه در شش‌ماهه نخست امسال 35 نفر از تسهیلات نظام‌وظیفه معاف شده‌اند، گفت: یکی از پسران که دارای سه خواهر مجرد باشد در صورت ازکارافتادگی و یا فوت سرپرست خانواده از معافیت سربازی بهره‌مند می‌شود.
وی با اشاره به اینکه 12 نفر از ابتدای سال به نزدیک‌ترین یگان خدمتی محل سکونت خود منتقل‌شده‌اند، گفت: هشت مددجو نیز از کاهش تعرفه صدور کارت پایان خدمت بهره‌مند شده‌اند.
یارمحمدی بابیان اینکه این طرح بر اساس ماده ۴۴ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی به تصویب رسیده است و از سال ۸۷ در کمیته امداد استان همدان اجرا می‌شود، گفت: معافیت تنها فرزند، معافیت کفالت، کاهش تعرفه، انتقال محل خدمت نظام‌وظیفه عمومی از خدماتی است که کمیته امداد استان همدان به مددجویان سرباز و یا فرزندان مددجو ارائه می هد.
 قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان با یادآوری اینکه در سال گذشته نیز 361 نفر از تسهیلات نظام‌وظیفه بهره‌مند شده‌اند، ادامه داد: هدف از ارائه تسهیلات نظام‌وظیفه به نیازمندان، کمک به نیروی فعال خانواده برای توانمندسازی و افزایش درآمد خانواده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید