دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۵۸۸۶
گزارشگر : ۹۶

ارائه تسهیلات نظام‌وظیفه به 104 مددجو

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۴۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: 104 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان همدان در هشت‌ماهه نخست امسال از تسهیلات نظام‌وظیفه بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه در 8 ماهه نخست امسال 40 نفر از تسهیلات نظام‌وظیفه معاف شده‌اند، گفت: یکی از پسران که دارای سه خواهر مجرد باشد در صورت ازکارافتادگی و یا فوت سرپرست خانواده از معافیت سربازی بهره‌مند می‌شود.
وی با اشاره به اینکه 41 نفر از ابتدای سال به نزدیک‌ترین یگان خدمتی محل سکونت خود منتقل‌شده‌اند، گفت: 23 مددجو نیز از کاهش تعرفه صدور کارت پایان خدمت بهره‌مند شده‌اند.
بحیرایی بابیان اینکه این طرح بر اساس ماده ۴۴ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی به تصویب رسیده است و از سال ۸۷ در کمیته امداد استان همدان اجرا می‌شود، گفت: معافیت تنها فرزند، معافیت کفالت، کاهش تعرفه، انتقال محل خدمت نظام‌وظیفه عمومی از خدماتی است که کمیته امداد استان همدان به مددجویان سرباز و یا فرزندان مددجو ارائه می هد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان با یادآوری اینکه در سال گذشته نیز 361 نفر از تسهیلات نظام‌وظیفه بهره‌مند شده‌اند، ادامه داد: هدف از ارائه تسهیلات نظام‌وظیفه به نیازمندان، کمک به نیروی فعال خانواده برای توانمندسازی و افزایش درآمد خانواده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید