دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۹ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۶
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۵۹۱۶
گزارشگر : ۹۶

ایجاد 1935 مورد اشتغال برای مددجویان همدانی

(یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: در هشت‌ماهه اول سال جاری، 1935 شغل برای مددجویان تحت حمایت استان همدان ایجادشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه 33 میلیارد و 497 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان تحت حمایت ارائه‌شده است، ادامه داد: 1935 مددجو این تسهیلات را دریافت کرده‌اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 601 مورد وام به مبلغ هفت میلیارد و 868 میلیون تومان از منابع داخلی بوده است، گفت: 1334 مورد تسهیلات نیز به مبلغ 25 میلیارد و 629 میلیون تومان از منابع بانکی پرداخت‌شده است.
عابدی بابیان این مطلب که 402 خانواده از ابتدای سال به خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج‌شده‌اند، گفت: بیشترین فرصت‌های شغلی مددجویان در استان درزمینهٔ دام‌پروری بوده است.
وی همچنین گفت: از ابتدای سال 38 هزار و 81 مورد نظارت فنی توسط ناظران این نهاد از طرح‌های ایجادشده توسط مددجویان انجام‌شده است، همچنین 40 درصد از اشتغال ایجادشده در شهرها و 60 درصد در روستاهای همدان بوده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 1846 مورد تسهیلات با مبلغ 22 میلیارد و 808 میلیون تومان به مددجویان در هشت‌ماهه سال گذشته پرداخت‌شده است، ادامه داد: تسهیلات ارائه‌شده به مددجویان در هشت‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل با 47 درصد رشد همراه بوده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید