دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۰۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۶۱۰۵
گزارشگر : ۹۶
قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان خبر داد؛

بهره‌مندی 8333 دانش‌آموز از خدمات کمیته امداد

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۰۲

قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان گفت: 8333 مورد کمک‌هزینه تحصیلی، همچون خرید کیف و لوازم‌التحریر، کتاب‌های درسی و هزینه ثبت‌نام مدرسه برای دانش آموزان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم یارمحمدی، قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 8333 مورد کمک‌هزینه تحصیلی، همچون خرید کیف و لوازم‌التحریر، کتاب‌های درسی و هزینه ثبت‌نام مدرسه برای دانش آموزان تحت حمایت پرداخت‌شده است، گفت: در این زمینه تاکنون 686 میلیون تومان هزینه شده است.
وی افزود: پرداخت  کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه دانشجویی نیز از خدمات کمیته امداد برای دانشجویان نیازمند است و 953 دانشجو تحت حمایت این نهاد مشغول به تحصیل هستند.
یارمحمدی با اشاره به اینکه پرداخت کمک‌هزینه به دانشجویان با توجه به نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی متفاوت است، ادامه داد: از 300 هزار تومان در مقطع کاردانی تا چهار میلیون تومان در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی متغیر است.
 قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان در ادامه به 73 طلاب دینی که تحت حمایت کمیته امداد استان همدان قرار دارند اشاره کرد و گفت: به این عزیزان نیز کمک‌هزینه تحصیلی پرداخت می‌شود.
وی در پایان با اشاره به اینکه کمیته امداد زمینه‌های لازم را برای دسترسی افراد تحت حمایت و نیازمند به تحصیل فراهم می‌کند، ادامه داد: تحصیل حق ابتدایی هر شخص است و دست‌یابی به آموزش عالی باید با تساوی کامل برای همه امکان‌پذیر باشد تا هر کس بتواند بنا به استعداد خود از آن بهره‌مند گردد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید