دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۷
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۶۱۵۳
گزارشگر : ۹۶
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان خبر داد؛

ارائه خدمات امداد به 29 هزار سالمند استان

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۱۷

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: 29 هزار و 875 سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان همدان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره می‌برند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه سالمندان ستون خیمه جامعه به شمار می‌آیند و در فرهنگ ایرانی‌ها از دیرباز مقام و منزلت فراوانی داشته و دارند، ادامه داد: 29 هزار و 875 سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان همدان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره می‌برند.

بحیرایی با اشاره به اینکه سالمندی دوره‌ای بسیار حساس از زندگی هر انسان است، دوره‌ای که فرد پس از سال‌ها فعالیت و تلاش در خانواده و جامعه به آن پای می‌گذارد، ادامه داد: از ابتدای سال 431 میلیون تومان به‌عنوان کمک‌معیشت برای سالمندان تحت حمایت واریزشده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان به دیگر خدمات ارائه‌شده به سالمندان اشاره کرد و گفت: پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان برای سالمندان زمین‌گیر، پرداخت هزینه‌های جانبی مانند پوشک بزرگ‌سالان، ویلچر، عصا و توالت فرنگی از خدمات ارائه‌شده به مددجویان است.

وی همچنین با اشاره به پرداخت هزینه‌های مددجویان سالمند از اعتبارات بیمه و خدمات ویژه گفت: ارائه سبد کالا به مددجویان نیز از دیگر خدمات این نهاد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید