جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۷
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۰۶۱۶
گزارشگر : ۹۶
از عاشورا تا اربعین؛

اجرای طرح «احسان حسینی»

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۷

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: طرح احسان حسینی به‌منظور جمع‌آوری نذورات مردمی و توزیع بین نیازمندان از ابتدای محرم تا پایان ماه صفر اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه با اشاره به اینکه کمیته امداد استان همدان هم‌زمان با ماه‌های محرم و صفر آمادگی دارد تا در قالب اجرای طرح احسان حسینی نذورات مردمی را جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع کند، گفت: عزاداران حسینی، هیئت‌های مذهبی و عموم مردم نیکوکار می‌توانند در قالب اجرای این طرح در توزیع نذورات خود سهمی را برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد در نظر بگیرند و به آن‌ها اهدا کنند.
ترکمانه با اشاره به فضای معنوی ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ویاران باوفایش گفت: طرح احسان حسینی باهدف توسعه و نشر فرهنگ خیر و احسان در بین اقشار مختلف جامعه و انتقال نذورات و خیرات و اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر اجرا می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه با بهره‌مندی از ظرفیت معنوی ائمه جماعات، هیئت‌امنا و عزاداران هر محله و مسجد در ایام محرم تلاش داریم خدمات مطلوبی به اقشار نیازمند ارائه شود، اظهار کرد: خیران می‌توانند کمک‌های خود را به مساجد، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند تا بر اساس نیت آنان بین نیازمندان همان محل توزیع شود.
وی ترویج فرهنگ انفاق، ساماندهی نذورات مردمی برای توزیع بین خانواده‌های نیازمند را از مهم‌ترین اهداف طرح احسان حسینی برشمرد و بیان کرد: ماه محرم فضای معنوی بسیار مناسبی برای یاری‌رسانی به محرومان جامعه دارد.
پیمان ترکمانه یادآور شد: دفاتر کمیته امداد در سطح استان تا پایان ماه صفر آماده دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهدا (ع) است و نیکوکاران علاوه بر پرداخت حضوری می‌توانند با استفاده از یکی از روش‌های شماره کارت 6037991899696672 و شماره‌حساب 00109500950005 نزد بانک ملی و یا شماره‌گیری کد #081 * ۸۸۷۷ * از طریق تلفن‌های همراه، نسبت به واریز وجوه خود در قالب طرح احسان حسینی اقدام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳,۱۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید