جزییات خبر

شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۰۶۴۸
گزارشگر : ۹۶
در شش‌ماهه سال جاری؛

3131 تسهیلات به مددجویان همدان پرداخت‌شده است

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۰

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری 18 میلیارد و 371 میلیون تومان تسهیلات در زمینه‌های اشتغال و خودکفایی، حمایتی و مسکن به 3131 نفر پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود کرمی، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: وام گرفتن ازجمله کارهایی است که نزد همه مردم پسندیده است و هر کس ممکن است از هر طبقه، قشر و سطح اقتصادی، در طول زندگی اقدام به دریافت وام کند، امام این عمل زمانی که در قالب قرض‌الحسنه باشد بسیار پسندیده و نیکوتر است.
به گزارش سایت خبری، مسعود کرمی، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری 18 میلیارد و 371 میلیون تومان تسهیلات در زمینه‌های اشتغال و خودکفایی، حمایتی و مسکن به 3131 نفر پرداخت‌شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 2209 مورد از تسهیلات پرداخت‌شده درزمینهٔ حمایتی بوده است، گفت: از ابتدای سال مددجویان 9 میلیارد و 140 میلیون تومان دریافت کرده‌اند.
کرمی همچنین بابیان اینکه 439 وام با مبلغ پنج میلیارد و 807 میلیون تومان نیز درزمینهٔ تسهیلات اشتغال و خودکفایی ارائه‌شده است، ادامه داد: 105 میلیون تومان در قالب 24 مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق پرداخت‌شده است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان همچنین گفت: 272 وام به مبلغ یک میلیارد و 806 میلیون تومان تسهیلات حوزه مسکن و یک میلیارد و 213 میلیون تومان در قالب 154 مورد تسهیلات ودیعه مسکن در 6 ماهه سال جاری به مددجویان ارائه‌شده است.
مسعود کرمی در پایان به 29 مورد ودیعه مسکن سیل‌زدگان حمایتی و چهار مورد تسهیلات خیران امداد به مبلغ 300 میلیون تومان که پرداخت‌شده است، اشاره کرد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید