جزییات خبر

سه شنبه / ۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۱۰۶۷
گزارشگر : ۹۶
نواختن زنگ عاطفه‌ها در مدارس؛

12450 دانش‌آموز نیازمند، چشم‌انتظار مهر مردم همدان

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه مردم سخاوتمند استان همچون سنوات گذشته با شرکت پرشور در جشن عاطفه‌ها به یاری دانش آموزان بی‌بضاعت خواهند شتافت، گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها روز چهارشنبه دهم مهرماه برای کمک به ادامه تحصیل 12 هزار و 450 دانش‌آموز در 600 مدرسه استان برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه مرحله دوم جمع‌آوری کمک‌های خیران و نیکوکاران برای دانش آموران نیازمند تحت حمایت با شعار «بارنگ مهر، رؤیایی را بسازیم» و در قالب شور عاطفه‌ها روز چهارشنبه دهم مهرماه در مدارس استان برگزار می‌شود، اظهار کرد: 12 هزار و 450 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد در آستانه سال تحصیلی جدید نیازمند کمک مردم نیکوکار همدان هستند.
وی افزود: به‌منظور نهادینه شدن فرهنگ خیر و احسان، نوع‌دوستی و کمک به همنوعان بیش از 200 هزار پاکت مهربانی در 600 مدرسه از طریق سازمان دانش‌آموزی و با همکاری انجمن اولیاء و مربیان از ابتدای مهرماه در مدارس استان توزیع‌شده است که روز چهارشنبه دهم مهرماه جمع‌آوری و با مسئولیت مدیران و اولیای مدرسه و با نظارت کمیته امداد بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.
ترکمانه عنوان کرد: مردم نیکوکار استان همدان می‌توانند با استفاده از روش‌های نوین و آسان همچون نرم‌افزار سکه یا از طریق واردکردن کد #081*8877* و مراجعه به مراکز نیکوکاری در مدارس نسبت به پرداخت کمک‌های خود به دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.
شایان‌ذکر است مرحله اول جشن عاطفه‌ها در شهریورماه سال جاری در پایگاه‌های کمیته امداد برگزار و کمک‌های مردمی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید