جزییات خبر

دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۱۳۵۲
گزارشگر : ۹۶
در تابستان امسال؛

میزبانی کمیته امداد استان همدان از 3322 مددجوی تحت حمایت

(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۰

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: در قالب اردوهای درون استانی، این نهاد در تابستان سال جاری پذیرای بیش از 3322 نفر از مددجویان استان بود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد شامل اخلاق اسلامی، سبک زندگی، مهارت فرزند پروری، طلاق و آسیب‌های روانی، مشاوره حقوقی، مهارت‌های هنری، مناسبت‌های ملی و مذهبی، مهارت مطالعه و نویسندگی، قرآن، تحکیم خانواده، بازدیدهای علمی، آمادگی برای ازدواج و موفقیت در کسب‌وکار است، گفت: در تابستان سال جاری 3322 نفر از مددجویان تحت حمایت تحت عنوان اردوهای درون استانی از برنامه‌های متنوع پیش‌بینی‌شده در اردوگاه فرهنگی، تربیتی فجر همدان برخوردار شدند.
وی همچنین هدف از برگزاری اردوها را افزایش بصیرت و آموزش سبک زندگی اسلامی، پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد پرورشی، تربیتی و آموزشی، افزایش اعتمادبه‌نفس، مهارت‌های زندگی، ارتقا رشد آگاهانه ایمان، تقویت بنیه اعتقادی و تثبیت ارزش‌های اسلامی بر اساس نیازهای مخاطبان عنوان کرد.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: جهت افزایش کیفیت و غنی علمی و آموزشی اردوها از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه در سطح استان دعوت به عمل آمد.
وی در پایان بابیان این مطلب که برای اجرای این اردوها بیش از 130 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است، گفت: مخاطب این دوره‌ها زنان سرپرست خانوار و مطلقه، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، کودکان، سالمندان، دانش آموزان و دانشجویان، دختران و پسران مستعد ازدواج و مددجویان اشتغال و خودکفایی بوده‌اند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید