جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۱۱۶
گزارشگر : ۹۶

برگزاری دوره‌های آموزش خانواده برای بیش از 12هزار مددجوی همدانی

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۱۱

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: در 9 ماهه امسال 12 هزار و 706 نفر از مددجویان از برنامه‌های آموزش خانواده این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزش خانواده برای 12 هزار و 706 نفر گفت: 692 میلیون تومان از اعتبارات دولتی، کمک‌های مردمی و صدقات در این زمینه هزینه پرداخت‌شده است.
وی در ادامه گفت: اخلاق اسلامی، احکام، زندگی به سبک اهل‌بیت (ع)، آسیب‌های اجتماعی و پیام‌های اخلاقی، اجتماعی و قانونی آن، فرزند پروری، تغذیه و طب اسلامی، مشاوره حقوقی و مناسبت‌های ملی و مذهبی ازجمله مسائلی است که در برنامه‌های فرهنگی برای مددجویان توسط اساتید حوزه و دانشگاه ارائه می‌شود.
جعفری همچنین در ادامه بیان کرد: این دوره‌ها برای زنان سرپرست خانوار و مطلقه، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، مستعدان اشتغال و خودکفایی، همسران جوان و سالمندان برگزار می‌شود.
وی گفت: مددکار موظف است نسبت به شناسایی افراد و خانواده‌های نیازمند آموزش به تفکیک نیازهای دینی، اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی اقدام و مخاطبین را بر اساس سن، تحصیلات، حرفه و نیاز به کارشناس فرهنگی اداره معرفی ودر دوره های ذکر شده شرکت کند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید