جزییات خبر

سه شنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۲۰۹
گزارشگر : ۹۶

ارائه خدمات کمیته امداد به 33 هزار سالمند همدانی

(سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۵۸

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: 33 هزار و 247 سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان همدان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره می‌برند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه سالمندان ستون خیمه جامعه به شمار می‌آیند و در فرهنگ ایرانی‌ها از دیرباز مقام و منزلت فراوانی داشته و دارند، ادامه داد: 33 هزار و 247 سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان همدان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره می‌برند.
بحیرایی با اشاره به اینکه سالمندی دوره‌ای بسیار حساس از زندگی هر انسان است، دوره‌ای که فرد پس از سال‌ها فعالیت و تلاش در خانواده و جامعه به آن پای می‌گذارد، ادامه داد: ماهیانه مبلغ پنج میلیارد و 700 میلیون تومان به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود که در 9 ماهه امسال 51 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان به دیگر خدمات ارائه‌شده به سالمندان اشاره کرد و گفت: پرداخت ماهیانه 120 هزار تومان برای نگهداری سالمندان زمین‌گیر، پرداخت هزینه‌های جانبی مانند لوازم بهداشتی، ویلچر، عصا و توالت فرنگی از خدمات ارائه‌شده به مددجویان است.
وی همچنین با اشاره به پرداخت هزینه‌های مددجویان سالمند از اعتبارات بیمه و خدمات ویژه گفت: ارائه سبد کالا و سبد بهداشتی به مددجویان نیز از دیگر خدمات این نهاد است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید