جزییات خبر

سه شنبه / ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۵۴۹
گزارشگر : ۹۶

اعطای 1107 وام مسکن صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به نیازمندان استان همدان

(سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸) ۱۴:۱۰

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری هشت میلیارد و 242 میلیون تومان تسهیلات در زمینه مسکن به 1107 نفر از مددجویان پرداخت‌ شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود کرمی، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: قرض‌الحسنه و صدقه هردو از سنت‌های اسلامی هستند که در آموزه‌های دینی فراوان به آن‌ها توصیه‌شده است که یکی از کارهای خداپسندانه‌ای که می‌توان با آن، گره‌ای از کار فروبسته انسانی گشود، دلی را شاد کرد و اسباب خرسندی خداوند را فراهم نمود، قرض‌الحسنه است.
وی گفت: امسال هشت میلیارد و 242 میلیون تومان تسهیلات حوزه مسکن، ودیعه مسکن برای مددجویان و آسیب دیدگان از سیل و تسهیلات خیران امداد به 1107 نفر پرداخت‌شده است.
کرمی در ادامه بابیان اینکه 771 مورد وام در حوزه مسکن به مددجویان ارائه‌شده است، گفت: تسهیلات پرداخت‌شده در این زمینه پنج میلیارد و 483 میلیون تومان بوده است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: امسال به 284 نفر از مددجویان نیز دو میلیارد و 368 میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن ارائه ‌شده است.
مسعود کرمی در پایان به 42 مورد ودیعه مسکن سیل‌زدگان حمایتی و 10 مورد تسهیلات خیران امداد جمعا به مبلغ 391 میلیون تومان که پرداخت‌شده است، اشاره کرد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید