جزییات خبر

دوشنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۶۴۱
گزارشگر : ۹۶

عید را به خانه‌هایشان ببریم/ آغاز جشن نیکوکاری از ۱۴ اسفند در همدان

(دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۲۲

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: هم‌زمان با سراسر کشور جشن نیکوکاری امسال از ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه به مدت ۳ روز با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در مسجدها، مصلی‌های نماز جمعه و پایگاه‌های سطح استان برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تشریح برنامه‌های جشن نیکوکاری تصریح کرد: کمیته امداد استان همدان همچون سال‌های گذشته و در آستانه سال نو شمسی و عید نوروز با استقرار پایگاه‌های این جشن در سراسر استان کمک‌های مردم نوع‌دوست را دریافت و در کمترین زمان به دست نیازمندان می‌رساند.
ترکمانه با اشاره به اینکه به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این جشن در مدارس استان برگزار نمی‌شود، عنوان کرد: جشن نیکوکاری امسال در ۵۳ مرکز نیکوکاری محلات و ۵۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از این پایگاه‌ها به دانش آموزان بی‌بضاعت تعلق می‌گیرد.
وی بیان کرد: ۱۴ اسفند سالروز تأسیس این نهاد و چهل و یکمین سال شکل‌گیری آن است و جشن احسان و نیکوکاری باهدف ایجاد شرایط مناسب برای نیازمندان در آستانه شروع سال نو برگزار می‌شود.
ترکمانه با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار تصریح کرد: نیکوکاران استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به‌صورت غیرحضوری از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۹۵۰۰۹۵۰۰۰۵ بانک ملی، صفحه پرداخت اینترنتی سایت کمیته امداد به آدرس epay.emdad.org، شماره‌گیری سریع #۰۸۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه، ارسال عدد ۳ به ۳۰۰۰۳۳۳۳ و همچنین از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۹۶۶۷۲ بانک ملی و یا استفاده از نرم‌افزار سکه و بله در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند.
مردم نیکوکار استان همدان در جشن نیکوکاری سال گذشته دو میلیارد و 600 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید