جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۶
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۹۴۵
گزارشگر : ۹۶

آیین اهدای جهیزیه به 265 نوعروس در آستانه ازدواج

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۰۶

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: 265 مورد جهیزیه با همکاری سپاه ناحیه و مؤسسات خیریه به نوعروسان تحت حمایت در آستانه ازدواج این نهاد ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به این موضوع که ازدواج راهی پسندیده برای سامان دادن به زندگی است، گفت: کمیته امداد به‌عنوان یک‌نهاد اجتماعی و به‌منظور وظایف و مأموریت‌های ذاتی خود در یاری‌رساندن به نیازمندان و رفع نیازهای مختلف آن‌ها برنامه وسیعی برای تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج در خانواده‌های نیازمند با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده تدارک دیده است.
وی بیان کرد: ارائه جهیزیه به نوعروسان، بانوان سرپرست خانوار برای ازدواج مجدد، کمک‌هزینه ازدواج به پسران نیازمند و ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره قبل از ازدواج از خدماتی است که به مددجویان ارائه می‌شود.
ترکمانه در ادامه با اشاره به این مطلب که 265 مورد جهیزیه در هفته اخیر به نوعروسان ارائه‌شده است، گفت: این سری جهیزیه با همکاری سپاه انصارالحسین (ع) همدان، موسسه خیریه حضرت رقیه (ع) و سایر مؤسسات خیریه آماده و به نوعروسان تحت حمایت ارائه‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان همچنین بیان کرد: سرانه هر جهیزیه به‌طور میانگین هشت میلیون تومان بوده است که درمجموع یک میلیارد و 822 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید