جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۳۹۹۹
گزارشگر : ۹۶
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان اعلام کرد:

اشتغال به کار 4762 مددجوی جوان همدانی درسال جاری

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۳۵

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: 4762 شغل امسال ایجادشده است که در این زمینه 133 میلیارد تومان تسهیلات از منابع داخلی و خارجی پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان با عنوان این مطلب که افزایش سرمایه‌گذاری داخلی و ارتقای فعالیت‌ها و افزایش سطح بهره‌وری و کارآفرینی در نتیجه افزایش قدرت اقتصادی جامعه را به دنبال دارد، گفت: امسال 4762 مددجوی همدانی با دریافت تسهیلات داخلی و خارجی از این نهاد توانسته‌اند اشتغال ایجاد کنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی شغل‌ها تاکنون 133 میلیارد تومان پرداخت‌شده است که 12 میلیارد تومان آن از منابع داخلی برای 1034 طرح بوده است، بیان کرد: همچنین 1785 طرح نیز از طریق پرداخت تسهیلات از منابع بانکی با مبلغ 72 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده است.
عابدی با مهم شمردن اشتغال روستاییان گفت: 960 شغل با استفاده از ارائه تسهیلات از محل منابع اشتغال روستایی راه‌اندازی شده که 41 میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه داشته است و از محل تفاهم‌نامه نیز 268 مورد اشتغال بوده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان در پایان به افرادی که از طریق کاریابی صاحب شغل شده‌اند اشاره کرد و تعداد آن‌ها را در سال جاری 715 مورد اعلام کرد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۶۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید