جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۴۶۴۱
گزارشگر : ۹۶

افتتاح آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در همدان

(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: آشپزخانه طرح اطعام مهدوی با حضور سید ابراهیم رئیس‌الساداتی رئیس قوه قضائیه ایران و مصطفی آزادبخت معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان این مطلب که طرح اطعام مهدوی باهدف پخت و توزیع غذای گرم رایگان بین نیازمندان راه‌اندازی شده است، گفت: سید ابراهیم رئیس‌الساداتی رئیس قوه قضائیه کشور و مصطفی آزاد بخت، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در این افتتاحیه حضورداشته‌اند.

وی ادامه داد: رزمایش بخشش ایرانیان برای پویش همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه باهدف پخت و توزیع غذای گرم رایگان بین نیازمندان راه‌اندازی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه طرح اطعام مهدوی در این آشپزخانه با کمک همکاران، مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری، غذای گرم در زمان افطار به درب منزل مددجویان برده می‌شود، گفت: در استان به‌غیراز شهر همدان در شهرستان‌های ملایر، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد، رزن و کبودرآهنگ نیز این آشپزخانه راه‌اندازی شده است.

ترکمانه بیان کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان این طرح ادامه دارد و تعداد غذاهای پخته و ارسال‌شده بیش از 75 هزار پرس می‌شود که امیدواریم با همراهی هر چه بیشتر خیران این عدد افزایش یابد و خانواده‌های بیشتری از غذای گرم در زمان افطار بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

(آلبوم مرتبط)

تعداد بازدید : ۹۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید