جزییات خبر

سه شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۷
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۴۷۶۸
گزارشگر : ۹۶
در سال 98؛

اشتغال 2399 نفر از زنان و دختران تحت حمایت همدانی

(سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۲۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: 2399 مورد اشتغال با هزینه 52 میلیارد و 100 میلیون تومان برای زنان و دختران تحت حمایت این نهاد در سال گذشته راه‌اندازی شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان به توجه و اهمیت کمیته امداد به مناطق محروم استان اشاره کرد و گفت: 1714 مورد اشتغال با پرداخت 60 میلیارد و 100 میلیون تومان برای ساکنان مناطق محروم راه‌اندازی شده است.

وی بابیان اینکه در سال گذشته 2399 مورد اشتغال برای زنان و دختران تحت حمایت این نهاد راه‌اندازی شده است، گفت: 52 میلیارد و 100 میلیون تومان در این زمینه تسهیلات پرداخت‌شده است.

عابدی بابیان این مطلب که آموزش مددجویان مستعد، کوشش در جهت ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی، دانش فنی و مهارت حرفه‌ای آن‌ها و شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات مناطق مختلف استان از فعالیت‌های واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد همدان است، گفت: در 12 ماهه سال 98، 5688 نفر از آموزش‌های کوتاه‌مدت و 3268 نفر از دوره‌های آموزش‌ بلندمدت بهره‌مند شده‌اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان همچنین بیان کرد: هدایت مددجویان به سمت اجرای طرح‌های کوچک اقتصادی و خوداشتغالی، نظارت فنی و مدیریتی قبل، حین و بعد از اجرای طرح‌های اشتغال و تعامل با  کارفرمایان و صاحبان صنایع به‌منظور به‌کارگیری مددجویان در بنگاه‌های مربوطه از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است.

وی در پایان به ارائه 15 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات اشاره کرد و گفت: این مبلغ به 359 نفر از فارغ‌التحصیلان در رشته‌های مختلف برای ایجاد شغل پرداخت‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید