جزییات خبر

شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۴۸۳۳
گزارشگر : ۹۶
از صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت؛

1374 وام مسکن به نیازمندان استان همدان اعطا شد

(شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۴۸

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: در 12 ماهه سال گذشته 10 میلیارد و 242 میلیون تومان تسهیلات درزمینهٔ تسهیلات مسکن به 1374 نفر از مددجویان پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود کرمی، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: قرض‌الحسنه و صدقه هردو از سنت‌های اسلامی هستند که در آموزه‌های دینی فراوان به آن‌ها توصیه‌شده است که یکی از کارهای خداپسندانه‌ای که می‌توان با آن، گره‌ای از کار فروبسته انسانی گشود، دلی را شاد کرد و اسباب خرسندی خداوند را فراهم نمود، قرض‌الحسنه است.

وی گفت: سال گذشته 10 میلیارد و 242 میلیون تومان تسهیلات حوزه مسکن، ودیعه مسکن برای مددجویان و آسیب دیدگان از سیل و تسهیلات خیران امداد به 1374 نفر پرداخت‌شده است.

کرمی در ادامه بابیان اینکه 996 مورد وام در حوزه مسکن به مددجویان ارائه‌شده است، گفت: تسهیلات پرداخت‌شده در این زمینه 7 میلیارد و 154 میلیون تومان بوده است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: در سال گذشته به 318 نفر از مددجویان نیز دو میلیارد و 662 میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت‌شده است.

مسعود کرمی در پایان به 43 مورد ودیعه مسکن سیل‌زدگان حمایتی و 17 مورد تسهیلات خیران امداد جمعاً به مبلغ 426 میلیون تومان که پرداخت‌شده است، اشاره کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید