جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۴۹۳۵
گزارشگر : ۹۶

5102 مددجوی جوان همدانی در سال گذشته دارای شغل شدند

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۰۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: 4565 شغل از محل پرداخت تسهیلات و 537 مورد نیز از محل کاریابی برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهرام عابدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان با عنوان این مطلب که افزایش سرمایه‌گذاری داخلی و ارتقای فعالیت‌ها و افزایش سطح بهره‌وری و کارآفرینی درنتیجه افزایش قدرت اقتصادی جامعه را به دنبال دارد، گفت: سال گذشته 4565 مددجوی همدانی با دریافت تسهیلات داخلی و خارجی از این نهاد توانسته‌اند اشتغال ایجاد کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی شغل‌ها 158 میلیارد تومان پرداخت‌شده است که 14 میلیارد تومان آن از منابع داخلی برای 1046 طرح بوده است، بیان کرد: همچنین 2418 طرح نیز از طریق پرداخت تسهیلات از منابع بانکی با مبلغ 96 میلیارد تومان بوده است.

عابدی با مهم شمردن اشتغال روستاییان گفت: 1101 شغل با استفاده از ارائه تسهیلات از محل منابع اشتغال روستایی راه‌اندازی شده که 48 میلیارد تومان هزینه داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان در پایان به افرادی که از طریق کاریابی صاحب شغل شده‌اند اشاره کرد و تعداد آن‌ها را در سال گذشته 537 مورد اعلام کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید