جزییات خبر

دوشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۰۴۴
گزارشگر : ۹۶

انتخاب کمیته امداد استان همدان به‌عنوان دستگاه شاخص

(دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۲۰

سید سعید شاهرخی، استاندار همدان طی مراسمی کمیته امداد استان همدان را به‌عنوان دستگاه شاخص در توسعه سند راهبردی و عملیاتی استان همدان معرفی کرد و از مدیرکل کمیته امداد استان همدان تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، طی مراسمی که در استانداری استان همدان برگزار شد، سید سعید شاهرخی، استاندار همدان جهت تحقق اهداف توسعه‌ای سند راهبردی و عملیاتی استان در عرصه‌ای مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان صمیمانه تشکر و تقدیر کرد.

متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، خداوند قادر منان را شاکریم که در سال مزین به نام جهش تولید به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی که همواره با عزمی راسخ در پرتوی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه‌هایی از مسئولیت‌پذیری، با رویکرد آفریدن فرداهایی بهتر و برتر جهت تحقق اهداف توسعه‌ای سند راهبردی و عملیاتی استان در عرصه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تلاش می‌کنند را ارزانی فرمود. بی‌گمان سند راهبردی توسعه استان همدان چراغی روشن درراه پیشرفت و تعالی این استان است که به دستان توانمند شما عزیزان به عرصه ظهور رسیده است. در همین راستا بر خود لازم می‌دانم از تلاش و کوشش جنابعالی در تحقق اهداف سند یادشده صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و مؤید باشد.

انتهای پیام

(آلبوم مرتبط)

تعداد بازدید : ۷۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید