جزییات خبر

جمعه / ۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۱۳۶
گزارشگر : ۹۶
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

تحویل ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان

(جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۲۱

با حضور رئیس کمیته امداد در استان همدان ۴۰۰ واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل سال گذشته، پس از بازسازی، به مددجویان تحویل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم افتتاح و واگذاری ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان با حضور رئیس کمیته امداد، استاندار، مدیرکل کمیته امداد همدان، معاون امنیتی سیاسی استانداری، فرمانداران، مدیرکل بنیاد مسکن، رئیس سازمان برنامه بودجه و رئیس دادگستری برگزار شد.

سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حاشیه افتتاح این واحدها با گرامیداشت فرارسیدن روز جهانی قدس گفت: در سیل سال گذشته در استان همدان بیش از ۲ هزار واحد مسکونی مددجویان خسارت دید که ۱۱۰۰ مورد نیازمند بازسازی بود.

وی با اشاره به اینکه ۵۰۰ واحد آسیب‌دیده از سیل، سال گذشته بازسازی و تحویل مددجویان شد، افزود: امروز نیز به‌صورت هم‌زمان ۴۰۰ واحد به بهره‌برداری رسید و مابقی واحدها نیز تا تیرماه افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به‌ضرورت توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تأکید کرد: امسال ۴۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات درزمینهٔ اشتغال اعطا می‌شود و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز درزمینهٔ اشتغال روستایی در نظر گرفته است.

بختیاری بابیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌ها امسال باید ۲۰۰ هزار شغل برای مددجویان ایجاد شود، تصریح کرد: سال گذشته ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ شغل از سوی کمیته امداد ایجاد شد که بر این اساس این نهاد ۴۰ درصد ایجاد اشتغال کشور را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام

(آلبوم مرتبط)

 

تعداد بازدید : ۶۷۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید