جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۲۵۵
گزارشگر : ۹۶
از ابتدای سال 99؛

513 مورد تسهیلات به مددجویان توسط صندوق امداد ولایت پرداخت‌شده است

(یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۱۲

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری سه میلیارد و 173 میلیون تومان تسهیلات به 513 نفر پرداخت‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانیکمیته امداد، مسعود کرمی، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: پرداخـت وام به نیازمـندان تحـت حـمایت برای مصـارفی چـون پرداخت هزینه‌های درمـانی، تحـصیلی و معـیشتی سبب حفظ عزت‌نفس هم‌وطنان و افزا‌یش امنیت روانی آن‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: راه‌اندازی صندوقی باهدف تجمیع و هدایت منابع سازمانی و ظرفیت‌های مالی و اعتباری هم‌وطنان نیکوکار ازیک‌طرف و گسـترش فرهنگ یاری‌رساندن به نیازمندان جامعه و در نگاهی وسیع‌تر گره‌گشایی از نیازمندی‌های هم‌وطنان عزیز از سوی دیگر نقطه تعالی تحـقق مقوله قرض‌الحسنه به شـمار می‌رود و بر همین اساس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در حال فعالیت است.

مسعود کرمی با اشاره به این مطلب که 29 مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق بوده است، گفت: در این زمینه 123 میلیون تومان پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به پرداخت 824 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی به 72 نفر، گفت: 340 نفر نیز از تسهیلات حمایتی بهره‌مند شده‌اند که یک میلیارد و 577 میلیون تومان هزینه شده است.

کرمی در پایان گفت: 50 مورد تسهیلات حوزه مسکن و 22 مورد تسهیلات ودیعه مسکن نیز در سال جاری پرداخت‌شده است که جمعاً مبلغ 649 میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید