جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۲۷۸
گزارشگر : ۸۷
در دیدار با سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان عنوان شد

ارائه 15.6میلیارد تومان خدمات مسکن به مددجویان زنجانی

(دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۴۷

156میلیارد و 456 میلیون ریال اعتبار به‌منظور تأمین، مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب احداث، بهسازی ، تعمیرات کلی و جزئی ارسال 98 هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با مهندس همتیان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان با تبریک عید سعید فطر عید بخشش وبندگی گفت:رویکرد کمیته امداد ایجاد درامد باثبات با ایجاد مشاغل خرد در بین مددجویان برای رسیدن به خودکفایی خانواده‌هاست.

وی با اشاره به اینکه خدمات مسکن کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس اولویت‌بندی به آن‌ها ارائه می‌شود، افزود: خدمات مسکن کمیته امداد در قالب تعمیرات کلی و جزئی ، و انشعاب آب، برق، گاز و همچنین بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد  استان افزود: در سال 98برای خرید ،احداث و تعمیرات مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان  مبلغ 156 میلیارد و 456 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است .

صفری به خدمات کمیته امداد در حوزه اشتغال نیز اشاره کردوگفت:  در سال گذشته سه هزار و 695 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دارای شغل شده‌اند که برای ایجاد این تعداد اشتغال  وکاریابی بیش از 87میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی باکار مزد4درصد  پرداخت‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد همچنین گفت: کارفرمایانی که از مددجویان تحت حمایت  این نهاد برای اشتغال بکار گیری نمایند به ازای هر مددجو مبلغ 50میلیون تومان تسهیلات پرداخت یا از واریز حق بیمه دو سال این افراد معاف می‌شوند.

همتیان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان با قدردانی از خدمات کمیته امداد برای افراد تحت حمایت گفت:سازمان مشاغل زیر نظر این حوزه  در خدمت کمیته امداد و مددجویان عزیز هست  تا از طریق ایجاد بازارچه‌های محلی   با اولویت افراد تحت حمایت کمیته امداد  در بحث اشتغال این افراد  در راستای انعقاد تفاهم‌نامه مشترک  وبری جلوگیری از معضلات اجتماعی اعلام آمادگی می‌نماید.انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید