جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۳۵۴
گزارشگر : ۹۶

دستانی از جنس مهربانی

(یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۵۵

خیر نمونه همدانی سرپرستی 27 یتیم را بر عهده دارد و تمام هزینه‌های تحصیل و معیشتی آن‌ها را پرداخت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین باباپیری خیر همدانی که در ابتدا راضی به مصاحبه نبود و معتقد است که فقط باخدا معامله می‌کند با اصرار پای صحبت می‌نشیند، با این انگیزه که بتواند تعداد بیشتری از افراد را به کار خیر دعوت کند.

وی سرپرستی 27 یتیم را بر عهده دارد که تمام هزینه‌های تحصیل و معیشتی آن‌ها را پرداخت می‌کند.

این خیر نمونه که هر 45 روز یک‌بار به 80 خانوار نیازمند بسته غذایی اهدا می‌کند، گفت: ابتدا از هفت خانوار شروع کردم و اکنون به 80 خانواده رسیده است و ان شاالله در آینده بیشتر نیز می‌شود.

وی که یکی از مشوق‌های اصلی خود را برای کارهای خیرش یکی از دوستانش که از کارمندان کمیته امداد است می‌داند، ادامه داد: راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهد و خانواده‌های نیازمند را معرفی می‌کند و با تهیه موارد موردنیاز و بسته‌های غذایی آن‌ها را به دست افراد تحت حمایت می‌رساند.

حسین بابا پیری بیان کرد: بخشیدن دل می‌خواهد، سعادت می‌خواهد، اگر یک کار خیر در دنیا انجام دهید، چندین برابر آن به زندگی شما بازمی‌گردد.

وی که دست خیری نیز در آزادی زندانیان دارد و با کمک سایر نیکوکاران زندانیان جرائم غیر عمد را نیز آزاد می‌کند، به خانه سالمندان نیز سرکشی دارد و به آن‌ها کمک های مالی و عاطفی نیزمی‌کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید