جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۵۴۸
گزارشگر : ۹۶

احداث مسکن 174 خانوار روستایی به اتمام رسید

(سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان بیان کرد: 174 خانوار روستایی تحت حمایت این نهاد در یک‌ساله گذشته صاحب سرپناه مناسب شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمود فیضی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه ساخت مسکن 174 خانوار روستایی تحت حمایت این نهاد در سال 98 به پایان رسیده است و صاحب مسکن مناسب شده‌اند، گفت: 72 واحد در مناطق محروم و 102 واحد در منطقه غیر محروم احداث‌شده است.

فیضی با اشاره به این مطلب که احداث این واحدها 13 میلیارد و 503 میلیون تومان هزینه دربر داشته است، ادامه داد: این مبالغ از طریق اعتبارات دولتی، زکات، کمک‌های مبتنی بر نیاز، تسهیلات صندوق امداد ولایت، صدقات، تسهیلات سایر بانک‌ها و آورده مددجویان پرداخت‌شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان همچنین از احداث و ساخت دو واحد مسکونی دیگر برای مددجویان شهری با کمک بلاعوض خبر داد که با پرداخت 218 میلیون تومان به اتمام رسیده و کلید آن نیز تحویل مددجویان شده است.

وی در ادامه بابیان اینکه 27 منزل مسکونی با پرداخت دو میلیارد و 665 میلیون تومان توسط کمیته امداد برای مددجویان خریداری‌شده است، گفت: 37 خانه نیز با کمک‌های بلاعوض در شهرهای استان خریداری‌شده و تحویل مددجویان شده است که در این زمینه نیز سه میلیارد و 212 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید