جزییات خبر

دوشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۶۴۶
گزارشگر : ۹۶

پرداخت مطمئن صدقه با استفاده از تلفن همراه

(دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: برای جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول و شیوع ویروس کرونا، صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه این نهاد رویکرد بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه و انفاق را دنبال می‌کند، گفت: برای جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول و شیوع ویروس کرونا، صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنید.

او افزود: ارسال پیام بدون متن و یا عدد یک به سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷، کد دستوری # ۰81*۸۸۷۷* تلفن همراه، سامانه نیکوکاری (تلفن رایگان) ۰۹۶۸۸۷ و بخش‌های نیکوکاری نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه همچون سنا و سکه ازجمله سریع‌ترین و راحت‌ترین و مطمئن‌ترین شیوه‌های نوین و غیرحضوری برای پرداخت صدقه و انفاق است.

صیاد زاده با اشاره به اینکه تا امروز دو میلیارد و 57 میلیون تومان صدقه از سطح استان جمع‌آوری‌شده است، گفت: 418 میلیون تومان آن مربوط به منطقه یک همدان بوده است که در سال جاری بیشترین میزان صدقه را پرداخت کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان عنوان کرد: صدقه دریافتی برای کمک به ازدواج نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان و برگزاری اردوهای آموزشی و زیارتی مددجویان تحت حمایت، کمک به خرید، ساخت، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، اعطای تسهیلات اشتغال و وام ضروری به نیازمندان، پرداخت کمک موردی و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاریابی مددجویان هزینه می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید