جزییات خبر

سه شنبه / ۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۶۵۶
گزارشگر : ۸۵
ازدواج آسان ، زندگی های پایدار؛

اهداء 100سری جهیزیه توسط کمیته امداد تربت جام به نوعروسان

(سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۰

رئیس کمیته امداد تربت جام با اشاره به برنامه‌های آموزشی سبک زندگی ویژه جوانان، گفت: به 100 نوعروس تحت حمایت این اداره جهیزیه اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، شیرمحمد شاکربرآبادی در حاشیه مراسم اهدای 100سری جهیزیه به زوج‌های جوان تربت جامی که با مسئولان محلی برگزار شد، افزود : کمیته امداد با مشارکت خیرین اقدام به تامین جهیزیه زوج‌های نیازمند می‌کند.
وی ارزش کلی جهیزیه های اهدایی را 700 میلیون تومان برآورد کرد و ادامه داد: ۱۰۰ سری جهیزیه شامل لوازم ضروری زندگی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و فرش به ارزش هر سری 7 میلیون تومان بود که به زوج های نیازمند و حت حمایت این اداره اهدا شد.
رئیس کمیته امداد تربت جام ادامه داد: تمام جهیزیه‌ها از کالاهای ایرانی است که باهدف حمایت از تولید ملی و ترویج ازدواج آسان برای این زوج‌های جوان تهیه شده است.

شاکربرآبادی اظهار کرد: کمیته امداد با توجه به هجمه‌های فرهنگی دشمن و درک صحیح شرایط موجود، ویژه برنامه‌هایی را برای جوانان با محوریت سبک زندگی اسلامی تدارک دیده است که یکی از آنها، ترغیب و سوق دادن جوانان در شرف ازدواج به سمت مراسم ازدواج آسان است.
وی با تأکید بر اولویت قرار دادن آسان سازی ازدواج، بیان کرد: حجم مشکلات اقتصادی و فقر در شهرستان تربت جام بالاست و یکی از بهترین کارهای خیر این است که مشکلات تشکیل خانواده رفع شود.
رئیس کمیته امداد تربت جام در پایان ضمن تشکر از خیرین و تبریک دهه کرامت ، تصریح کرد: با همراهی و کمک نیکوکاران سری دوم کمک هزینه جهیزیه در دهه کرامت به زوج های جوان نیازمند اهدا  می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید