جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۹۳۰
گزارشگر : ۸۵

مددجویان درخواست های خود را الکترونیکی به کمیته امداد اعلام کنند

(دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۷

رئیس اداره پذیرش و امور مددکاری کمیته امداد خراسان رضوی با توجه به تأکیدات ستاد مبارزه با بیماری کرونا مبنی بر اجتناب از ترددهای غیرضروری و حضور در اماکن شلوغ و همچنین ضرورت ماندن در خانه؛ گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی انجام ‌شده تا ۲۶ نوع خدمت الکترونیکی در قالب ۸ سرفصل حمایتی به مددجویان به صورت الکترونیکی و از طریق نشانی اینترنتی e.emdad.ir ارائه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید مصطفی موسوی ازغندی، از تکریم ارباب رجوع و تسریع و تسهیل ارائه خدمات توسط این نهاد خبر داد و اظهار کرد: مددجویان می‌توانند با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا با مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه این نهاد شده و پیگیری لازم را داشته باشند. 
وی بیان کرد: سرفصل های کاری حوزه حمایت ؛ شامل مسکن، کمک هزینه ازدواج، بهداشت و درمان، فرهنگی، مشاوره، وام، حمایت های خاص و اشتغال می شود که هر یک از این بخشها دارای زیرمجموعه های دیگری است.
رئیس اداره پذیرش و امور مددکاری کمیته امداد خراسان رضوی، روش دیگر دریافت خدمات از کمیته امداد را به صورت تلفنی عنوان کرد و افزود: همچنین مددجویان و عموم مردم می توانند درخواست های خود را به صورت تلفنی با شماره 096887 درمیان بگذارند تا در اسرع وقت به درخواست آنها پاسخ داده شود.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۵۸۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید