جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۷:۵۳
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۵۹۳۴
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

اختصاص 5.6 میلیارد تومان اعتبار برای جهیزیه نوعروسان نیازمند در سال 99

(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۷:۵۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پیش بینی 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار در سال 99 برای تأمین جهیزیه زوج‌های نیازمند تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه امسال 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار از منابع مختلف برای تأمین جهیزیه زوج‌های نیازمند تحت حمایت این نهاد پیش بینی شده است، افزود: طی بهار امسال 200 میلیون تومان از این بودجه از محل منابع دولتی ابلاغ و به زوج‌های نیازمند پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه طی برنامه‌ریزی انجام‌شده در سال 99، از محل این منابع هزار و 152 زوج نیازمند زندگی مشترک خود را آغاز می‌کنند، خاطرنشان کرد: یک میلیارد و 600 میلیون تومان از اعتبار امسال از محل منابع دولتی اختصاص‌یافته است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خاطرنشان کرد: بیش از 4 میلیارد تومان نیز از محل کمک‌های مردمی برای تأمین جهیزیه زوج‌های نیازمند هزینه می‌شود.

الهی راد بابیان اینکه بخشی از کمک‌ها حامیان طرح اکرام نیز برحسب نیات خیرخواهانه خیران برای تأمین جهیزیه ایتام هزینه می‌شود، گفت: امسال یک میلیارد و 300 میلیون تومان از کمک‌های حامیان طرح اکرام و محسنین نیز برای تهیه جهیزیه زوج‌های نیازمند اختصاص‌یافته است.

وی با اشاره به فعالیت مراکز نیکوکاری در بخش تأمین نیازهای اساسی و روزمره محرومین نیز تصریح کرد: سالیانه بخش قابل‌توجهی از نیازهای محرومین توسط فعالیت‌های مردمی این مراکز صورت می‌پذیرد و خوشبختانه در تأمین جهیزیه زوج‌های نیازمند و فراهم‌سازی ازدواج آسان نیز اقدامات قابل‌توجهی در این حوزه انجام‌شده است.

وی اضافه کرد: مراکز نیکوکاری امسال 2.5 میلیارد تومان از رقم کلی اعتبار پیش‌بینی‌شده سرفصل تهیه جهیزیه نیازمندان در سال 99 را بر عهده دارد.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید