جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۵۹۳۸
گزارشگر : ۷۷
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان خبر داد؛

کمک 530 میلیون تومانی کمیته امداد به سه قلوهای اصفهانی

(سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۴۰

کمیته امداد اصفهان از ابتدای خردادماه امسال تاکنون 530 میلیون تومان کمک بلاعوض به 12 خانواده صاحب نوزادان سه قلو و بیشتر پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هادی بنایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این مبالغ با همکاری بنیاد علوی تامین و پرداخت شده است.
وی افزود: این خانوارها پس از شناسایی، حداکثر تا 10 میلیون تومان کمک هزینه معیشت و همچنین 50 تا 70 میلیون تومان نیز در زمینه تامین مسکن مناسب به شکل بلاعوض دریافت می‌کنند.
بنایی، حمایت کمیته امداد از این خانوارها را منحصر به پرداخت دو کمک هزینه یاد شده عنوان کرد و گفت: پرداخت مستمری ماهیانه به آن‌ها بر عهده سایر نهادها و سازمان های حمایتی است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه این خانوارها عمدتا بدون در نظر گرفتن هزینه های نوزادان خود، مشکلی در تامین مخارج زندگی خود ندارند، گفت: امیدواریم الگوی نیازمندی در جامعه ما به سمت موارد این چنینی و ناشی از یک رویداد خاص، حرکت کرده و فقر مطلق که معلول عوامل کلان ساختاری، فرهنگی و اقتصادی است از این دیار حذف شود.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۸۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید