جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۹۴۹
گزارشگر : ۱۰۰

پرداخت یک هزار و 126 مورد تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان ایلامی

(سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۴۵

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد استان ایلام از پرداخت یک هزار و 126 مورد تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان و مددجویان این استان در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، یداله حیدر نژاد بیان کرد: برای پرداخت این تعداد تسهیلات قرض الحسنه که در زمینه های گوناگون بوده است بیش از 105 میلیارد و 760 میلیون ریال اعتبار قرض الحسنه پرداخت شده است.
وی بیشترین میزان تسهیلات قرض الحسنه را در زمینه های خدمات حمایتی عنوان کرد و گفت:  در این زمینه نیز 849 نفر  در زمینه های  درمان،خرید لوازم منزل و سایر نیازهای ضروری از این تسهیلات برخوردار شده و  بیش از 43 میلیارد و 975 میلیون ریال پرداخت شده است.
مدیر امور شعب  صندوق قرض الحسنه امداد ولایت  کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: در زمینه های ایجاد اشتغال از محل منابع قرض الحسنه نیز در این مدت سه ماهه 182 نفر از این  تسهیلات برخوردار شده که در این زمینه نیز حدود 48 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
حیدرنژاد  در ادامه افزود: پرداخت کمک هزینه تأمین مسکن به تعداد 71 مورد به مبلغ حدود  13 میلیارد ریال  از جمله دیگر پرداختهای قرض الحسنه به نیازمندان این استان در این مدت بوده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید