جزییات خبر

یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۶۱۳
گزارشگر : ۹۶

قبولی 150 دانش‌آموز مددجوی همدانی در کنکور سراسری 99

(یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۲۱

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: 150 دانش‌آموز مددجوی همدانی در کنکور سراسری سال جاری موفق به قبولی در کنکور شده‌اند که 13 نفر آن ها نیز دارای رتبه‌های برتر در رشته‌های مختلف بوده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه در سال جاری به‌طورکلی تعداد 180 نفر از دانش آموزان معزز تحت حمایت واجد شرایط شرکت در آزمون سراسری سال 99 بودند، گفت: تعداد 150 نفر از بین آن‌ها جواز ورود به دانشگاه‌های مختلف را دریافت نموده و قبول‌شده‌اند.

جعفری بابیان اینکه 80 درصد دانش آموزان تحت حمایت همدانی که در کنکور شرکت کرده‌اند در آزمون قبول‌شده‌اند، ادامه داد: خوشبختانه تعداد 13 نفر نیز دارای رتبه‌های برتر در رشته‌های مختلف بوده که عموماً از مناطق محروم شرکت کرده و موفق به کسب رتبه برتر گردیده‌اند.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام‌شده در روزهای اخیر تمهیدات لازم درزمینهٔ مشاوره رایگان انتخاب رشته فراهم و به منتخبین اطلاع‌رسانی شده است.

جعفری گفت: قرار است از رتبه‌های برتر تا رتبه 2000 با اهداء هدیه کارت از مبلغ یک‌میلیون تومان تا پنج میلیون تومان قدردانی و تجلیل به عمل آید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید